Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Jak pisałem,że to RYZZUN ZAWZIĘTY OD BANDERY to nie wierzyliście mi.
W tępej niedouczonej byle jakiej ćwierć głowie, powstają widzenia typu RYZZUN,co jest niezdrowe. To,że rymowanka czy też układanka torsję wywołuje, to świadczy,że głowie wiedzy rzetelnej brakuje. Kto prawdy naukowej i prawnej nie uznaje,to...zostaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W tępej niedouczonej byle jakiej ćwierć głowie, powstają widzenia typu RYZZUN,co jest niezdrowe. To,że rymowanka czy też układanka torsję wywołuje, to świadczy,że głowie wiedzy rzetelnej brakuje. Kto prawdy naukowej i prawnej nie uznaje,to...zostaje.
Przypominasz mi ormowca, który za jeden złamany przepis(bo innych nie znał chciał pół wsi zamkąć. Można i tak, ale jesteś megamonotematyczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przypominasz mi ormowca, który za jeden złamany przepis(bo innych nie znał chciał pół wsi zamkąć. Można i tak, ale jesteś megamonotematyczny
Z sowietami przed wojną się nie udało. Z Unią bardzo i to bardzo się zachciało, i propagandę medialną się rozgłaszało. Miała być wielka na miarę Śląska, ale przeszkodziła w tym nauka Polska. Oj mało,oj mało z niej pozostało, tak się wielkiej chciało,a maluczko zostało. Tę manię do lamusa trzeba odłożyć i region o nazwie poprawnej stworzyć. Zaś z ziemiami historycznymi się pogodzić i z sąsiadami na równi stosunki ułożyć. Regionem trzeba mądrze przewodzić, a nie wyższością swoją innych za nos wodzić. Chełmianin N jest jaki jest,a docinki ma gdzieś i pamiętajcie,że Chełm Królewski to nie wieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co wierszokleto kilka kobit ze wsi koło Biłgoraja pobiło Cię na głowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' timestamp='1336477826' post='628390'] No i co wierszokleto kilka kobit ze wsi koło Biłgoraja pobiło Cię na głowę. [/quote Przed. "Koko Euro spoko"jedzie do Warszawy, znawcom wpadnie w ucho i rozszerzy oko. Na scenie będzie dużo radości i wrzawy, a ja Paniom życzę wygranej i EURO sławy. Po. Moje słowa i życzenia się sprawdziły, brawo,brawo Janowianki zwyciężyły. Jak się talent ma,to i ciało gra. Koko zwyciężyło i kibiców ożywiło. Gościu wierszokleta swoje miejsce zna, i uznanie w środowisku także ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępa głowa to okrągła,inna ostra,spiczasta,ktoś za długo przytrzymał kleszczami,?chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okrągłogłowy napisał:
Tępa głowa to okrągła,inna ostra,spiczasta,ktoś za długo przytrzymał kleszczami,?chyba.
Mądry okrągłogłowy ma nieokreślone bóle w mózgownicy, pisze od rzeczy i myśli,że się z frustracji wyleczy. Przejdź się i pomyśl raz jeszcze,ale uważaj na kleszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rymasz,rymasz aż nie strzymasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rymasz,rymasz aż nie strzymasz.
Rymasz,rymasz aż nie strzymasz. Myśl udana,a czy wiedzę wstrzymasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rymasz,rymasz aż nie strzymasz. Myśl udana,a czy wiedzę wstrzymasz?
Baju baju siedział kot na jaju,a kocica na desce-opowiedzieć ci jesce.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Baju baju siedział kot na jaju,a kocica na desce-opowiedzieć ci jesce.?
Baju baj,to jest maj,a Gościowi chce się jesce, przecież pisałem żebyś Waść uważał na kleszcze. Jeśli Waści chce tak bardzo i to bardzo jesce, proponuję żebyś Waść przytulił kotkę na desce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Baju baj,to jest maj,a Gościowi chce się jesce, przecież pisałem żebyś Waść uważał na kleszcze. Jeśli Waści chce tak bardzo i to bardzo jesce, proponuję żebyś Waść przytulił kotkę na desce.
Lepiej przytulić się do kotki jak do kija baseboll-w Polsce pospolicie nazywanego PALANTEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś grałem i z palantem w kiczki grałem, więcej razy wygrywałem,niż przegrałem. Każda gra rozumu i myślenia wymaga, ale Waści wpisy,to bełkot,a nie powaga. Palantem w życiu dla pozoru warto być, ale trzeba wiedzieć,jak należy w piłkę bić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś w kicki grałem kiedyś na łące s...em ,kiedyś ,kiedyś-SZp.teraz jest teraz ,kiedyś Król się pomylił i nadał,teraz się nie mylą i Lubelszczyznę chwalą.Jak Chełm chce się wyłączyć zawsze ma takie prawa,ale terroryzm P.Chełmianina na forum przerasta wszelkie możliwe reguły,-skończ pan wstydu oszczędż i nie pisz pan tych swoich wypocin niby poetyckich------zamilcz.-------
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bardzo Wytrzymały, rozum cienki i bardzo mały. Nerwy puściły i ból wywołały, bo stanowisko nauki poznały. Z prawdą trzeba się zgodzić i z urojenia się wyswobodzić. Milczenia tu nie wprowadzaj, i mądrzejszym nie doradzaj. Waść w nieświadomości tkwisz, a zatem do PAN i Rządu pisz. Moje rymki Waści nie odpowiadają, zaś mnie i innym się podobają. Jest tylko Lubelskie proszę Pana, a nie Lubelszczyzna wydumana. W Polsce tego już nikt nie zmieni i Waść, prawdę w kłamstwo nie zamieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie z kim obstajesz,takim się stajesz,poczytałem,że lubelszczyzna to chyba gdzieś na Grenlandii a CHEŁM LUBELSKI to siedziba Króla Polski,faktycznie z takim adersarzem to można zbzikować.Nie gada normalnie tylko wypisuje swoje wypociny udając,że to wiersze,ciekawe czy już powsała dziedzina medycyny do takich prfzypadków.Choroby swoje nazwy biorą od tych co pierwszy raz u nich stwierdzono.Tak wygląda przypadek,ciekawe czy nazwąCHEŁMIANKA,ale szkoda Chełmian.Proponuję CHEŁMIANINKA NNNNNNNNNNNNNN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabo wytrzymały. napisał:
Faktycznie z kim obstajesz,takim się stajesz,poczytałem,że lubelszczyzna to chyba gdzieś na Grenlandii a CHEŁM LUBELSKI to siedziba Króla Polski,faktycznie z takim adersarzem to można zbzikować.Nie gada normalnie tylko wypisuje swoje wypociny udając,że to wiersze,ciekawe czy już powsała dziedzina medycyny do takich prfzypadków.Choroby swoje nazwy biorą od tych co pierwszy raz u nich stwierdzono.Tak wygląda przypadek,ciekawe czy nazwąCHEŁMIANKA,ale szkoda Chełmian.Proponuję CHEŁMIANINKA NNNNNNNNNNNNNN.
Słaba mózgownica nie wiele zrozumiała, a co napisała świadczy,że jest nie zdała. Chełm Lubelski to nazwa przestarzała, i w okresie Gomułkowskim obowiązywała. Zaś Gierek różki Wam poważnie skrócił i określenie" Lubelski" od Chełma odrzucił. Lubelszczyznę wydumaną znacznie okroił, i terenom historycznym nazwę przywrócił. Dziś mądrzy na piśmie wyraźnie to potwierdzili i Lubelskie nazywać Lubelszczyzną nie pozwolili. Nieuki z Koziego Grodu pogodzić się nie mogą i nawet własnej ziemi na mapie znaleźć nie mogą. Chełm,to dawny historyczny Gród Królewski, to jak tępy pojąć może,jak ma rozum kiepski. Wasze byle jakie pisanie,to jest siebie ośmieszanie. Chcesz coś udowodnić,to pisz na adresy wskazane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się stanie Panie Chełmianinie,jak ta licha i cieniutka WENA Pana minie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłośnik poezji. napisał:
Co się stanie Panie Chełmianinie,jak ta licha i cieniutka WENA Pana minie/
Wena, serca i natchnienia potrzebuje, póki żyje to licho cieniutko rymuje. Czas taki nadejdzie i wszystko minie, Śmierć nie wybiera i mnie nie ominie. Chełmianin N świat realistycznie pojmuje, zna swoją wartość i się nie przejmuje. Wychował następców i tym się raduje, a za Waści pytanie serdecznie dziękuję. Miłośniku POEZJI ja wnoszę coś nowego, i nie tęsknię do iluzji świata zakłamanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...